HONDA TRX400 TRX450 TRX500 STARTER MOTOR 31200-HM7-A41 31200-HM7-003
In stock
incl. VAT
Additional Info
FREE NEXT DAY UK DELIVERY!
OUR REFERENCE 18638N
VOLTAGE / POWER 12V
ENGINE REFER TO APPLICATION GUIDE BELOW
DRIVE 10 TEETH CCW
ADDITIONAL INFO BRAND NEW UNIT
NOTE: THIS IS THE SMALLER VERSION. 24mm BETWEEN THE HOLE CENTRES
THE 28mm TYPE IS A DIFFERENT PART NUMBER. SEE 18666N